BulutFon

Sanal santraliniz şimdi kullanıma hazır!

Bulutfon ile birkaç adımda, kurulum gerektirmeden, anında sanal santralinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.
img
Sanal Santral İle Neler Yapabilirim?
  • Mevcut numaranızı Bulutfon’a taşıyın.
  • 0850’li veya sabit bir numara edinin.
  • Departman ve dahililerinizi oluşturun.
  • IPhone ya da Android cihazınızdan kullanın.
  • Email ile faks gönderin ve alın.
  • SMS, sesli mesaj gönderin.
  • Fiziksel santral maliyetinden kurtulun.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

PREMIUM

59TL

Aylık

25 Adet Dahili

10 Adet Telefon Numarası

SMS Hizmeti Var

Ses Kaydı Var

Yıllık Ödemede 2 Ay Tasarruflu

PROFESYONEL

49TL

Aylık

10 Adet Dahili

5 Adet Telefon Numarası

SMS Hizmeti Var

Ses Kaydı Var

Yıllık Ödemede 2 Ay Tasarruflu

AVANTAJ

39TL

Aylık

5 Adet Dahil

2 Adet Telefon Numarası

SMS Hizmeti Var

Ses Kaydı Var

Yıllık Ödemede 2 Ay Tasarruflu

EKONOMİK

29TL

Aylık

2 Adet Dahili

1 Adet Telefon Numarası

SMS Hizmeti Var

Ses Kaydı Yok

Yıllık Ödemede 2 Ay Tasarruflu

Bulutfonun Özellikleri

Sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt laoreet dolore magna aliquam volutpat.
0850’li Numaralar
0850’li Numaralar
Bulutfon sanal santraliniz ile birlikte ücretsiz olarak 0850 ile başlayan, konumdan bağımsız numaralar alabilirsiniz. 0850 alan kodu ile başlayan numaralar, coğrafi konum belirtmeyen, konumdan bağımsız hizmetler için kullanılır. 0850 numaralar, tüm Türkiye genelinde hizmet sunan şirketler tarafından, kurumsal bir görünüm elde etmek amacı ile tercih edilir.
Read more
Dahili Numaralar
Dahili Numaralar
Bulutfon’da tanımladığınız dahili numaralar kendi aralarında ücretsiz konuşurlar. Dahili numaraların tamamı konumdan bağımsız çalışır. Yani şirketinizin birden fazla ofisi bulunuyorsa, tek bir numarayı tüm ofislerinizde kullanabilir, tatilde, evde, dahası internet olan, dünyanın herhangi bir yerinde dahili numaranızı kullanabilirsiniz. Bulutfon’da santralinize tanımlı birden fazla numara var ise, her dahili dışarı doğru arama yaparken karşı tarafa hangi numaranın görüneceğini de siz seçersiniz.
Read more
Mesai Saatleri
Mesai Saatleri
Bulutfon sanal santral sisteminde, eğer isterseniz haftalık çalışma günlerini ve mesai saat aralıklarını seçerek, mesai dışında sanal santralinizin gelen aramaları farklı şekillerde cevaplamasını sağlayabilirsiniz. Örneğin, mesai saatleri dışında farklı bir karşılama menüsü gelen aramaları karşılayabilir veya mesai saatleri dışında gelen aramaları sadece bir dahiliye yada çağrı grubuna yönlendirebilirsiniz.
Read more
Ölçeklendirilebilirlik
Ölçeklendirilebilirlik
Bir çok operatörde kontör atış periyodu kavramı vardır, genellikle 60 saniye olan kontör atış periyodu, 61 saniyelik bir görüşmede sizin 120 saniye görüşme yaptığınızı varsayar. Bulutfon’da kontör atış periyodu bulunmaz, tüm görüşmeler saniyelik ücretlendirilir. Her yöne paketleri bulunmaz, herhangi bir paket için taahhüt vermeniz gerekmez. Bulutfon tam anlamı ile ölçeklendirilebilir bir hizmet sunar.
Read more
Mevcut Numaranızı Taşıma
Mevcut Numaranızı Taşıma
Müşterileriniz tarafından bilinen, yıllardır kullandığınız numaranızı değiştirmek istemiyorsanız ve Bulutfon’nun olağanüstü özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız, numaranızı değiştirmeden operatörünüzü değiştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan numara taşıma hizmeti ile, gerekli evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra süreç bizim tarafmızdan işletilir ve işlem tamamlandığında numaranız Bulutfon’da çalışmaya başlar.
Read more
Arama Yönlendirme
Arama Yönlendirme
Bulutfon sanal santral sisteminde, eğer isterseniz dahili numaranızı ulaşılamaz durumdayken (meşgul, kapalı veya cevap vermiyor ise) veya sürekli olarak, harici bir numaraya, farklı bir dahiliye, çağrı gurubuna yada bir karşılama menüsüne yönlendirebilirsiniz. Arama yönlendirme özelliği santral içi bir dahili, çağrı grubu veya karşılama menüsüne yönlendirilirken ücretsiz, harici bir numaraya yönlendirme yaparken ücretli olarak yapılmaktadır. Ücret, yönlendirilen numaranın konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
Read more
Faks Gönderme
Faks Gönderme
Bulutfon Santralinizden, herhangi bir fiziksel cihaza ihtiyaç duymadan faks gönderebilirsiniz. Üstelik faks özelliği ayrıca ücretlendirilmeyen bir servisimizdir. Faks gönderimi için yapılan arama, konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilir. Santralinize ekli her numara üzerinden faks gönderebilirsiniz.Birden fazla numaraya, tek gönderimde, toplu olarak faks gönderebilirsiniz.
Read more
Bulut Tabanlı Alt Yapı
Bulut Tabanlı Alt Yapı
Bulutfon sanal santral sistemi bulut bilişim teknolojisini kullanır. Yatayda genişleyebilen sistemi sayesinde milyonlarca aboneye ulaşması durumunda dahi performansından asla ödün vermez. Bulut tabanlı olmasından dolayı fiziksel bir donanıma bağlı çalışmaz. Bu nedenle yüksek erişilebilirliği olan, güvenli bir hizmet alırsınız.
Read more